საქართველოს კომერციულ ბანკებში ერთი დოლარის ღირებულება 2.73-დან 2.77 ლარამდე მერყეობს, ხოლო ევროს ფასი 3.22-3.29 ლარია.
„საქართველოს ბანკის“ ვებგვერდზე განთავსებული ინფორმაციის თანახმად, 1 აშშ დოლარის შეძენა 2.76 ლარად არის შესაძლებელი, გაყიდვა კი, 2.68 ლარად. 1 ევროს ყიდვა 3.257 ლარად შეგეძლებათ, გაყიდვა - 3.157 ლარად.
„თიბისი ბანკში“ ერთი აშშ დოლარის ყიდვა 2.7650 ლარად არის შესაძლებელი, გაყიდვა - 2.6750 ლარად. ევროს შეძენას 3.2860 ლარად არის შესაძლებელი - გაყიდვა 3.1260 ლარად.
„ლიბერთი ბანკში“ 1 დოლარი 2.7550 ლარი ღირს, ხოლო მისი გაყიდვა 2.6850 ლარად შეგიძლიათ. 1 ევრო 3.2820 ლარი ღირს, გაყიდვა 3.1380 ლარად შეგიძლიათ.
ბანკ ”ქართუში” 1 დოლარის შეძენა 2.7500 ლარად არის შესაძლებელი, გაყიდვა კი, 2.6950 ლარად. რაც შეეხება ევროს, 1 ევროს ყიდვას 3.2600 ლარად შეძლებთ, გაყიდვას - 3.1600 ლარად.
„პროკრედიტ ბანკში“ 1 დოლარი 2.7580 ლარი ღირს, ხოლო მისი გაყიდვა 2.6980 ლარად არის შესაძლებელი. 1 ევრო 3.2660 ლარი ღირს, გაყიდვის შემთხვევაში კი, 3.1650 ლარს მიიღებთ.
„ბაზის ბანკში“ 1 დოლარი 2.755 ლარი ღირს, მისი გაყიდვა კი, 2.685 ლარად არის შესაძლებელი. ევრო 3.286 ლარი ღირს, მისი გაყიდვა კი, 3.128 ლარად შეგიძლიათ.
„ვითიბი ბანკში“ 1 დოლარის ღირებულება 2.7700 ლარს შეადგენს, ხოლო მისი გაყიდვა 2.6800 ლარად არის შესაძლებელი. ევრო 3.2910 ლარი ღირს, მისი გაყიდვა 3.1340 ლარად არის შესაძლებელი.
„ტერაბანკში“ დოლარის ფასი 2.7550 ლარია, მისი გაყიდვა კი, 2.6800 ლარად შეგიძლიათ. ევროს ყიდვა 3.2770 ლარად არის შესაძლებელი, გაყიდვა - 3.1270 ლარად.
რაც შეეხება „ფინკა ბანკს“, აქ 1 დოლარი 2.7320 ლარი ღირს, მისი გაყიდვის შემთხვევაში კი, 2.7100 ლარს მიიღებთ. რაც შეეხება ევროს, 1 ევროს ყიდვა 3.2240 ლარად შეგეძლებათ, გაყიდვა 3.1920 ლარად.
რაც შეეხება ოფიციალურ კურსს, ეროვნული ბანკის მიერ დადგენილი ლარის ოფიციალური გაცვლითი კურსის თანახმად, 1 დოლარი დღეს 2.6955 ლარი ღირს, ევრო კი - 3.1920 ლარი.